Polohovatelná autosedačka

07.11.2021

Putování po cestičce zkušeností je prostě nepřenosné. V očekávání a s velkým bříškem jsme jako prvorodiče udělali pár chyb. Dívali jsme se víc na cenu kočárku, než na jeho funkce. Co hůř, vybírali jsme kočárek přes internet podle obrázků a reálně jsme viděli kočárek maximálně na ulici projet kolem nás. Ono ani nebylo kam jít, když byly obchody na dlouhou dobu zavřené. Každopádně závěrem je to, že u sportovního kočárku jsme vydrželi maximálně na 2 procházky a autosedačku měníme už po třetí!

DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO, NEBO NE?

To je jen útěcha, když to 2x nevyjde... Pravdou ale je, že se zdravým dítětem bychom pravděpodobně vydrželi s první volbou, nebo maximálně s druhou variantou. V Danečkovo věku, kdy jsme se chystali na třetí autosedačku bychom se už totiž nedívali po vajíčkách a zamířili bychom na jiný typ autosedačky. Jenže my máme ještě takové malé dlouhé šestikilové miminko a na devět kilo máme ještě moře času. Jenže speciální autosedačky jsou stále ještě pro Danečka moc veliké, tak co s tím?


NAŠÍ VOLBOU BYLA ZNAČKA CYBEX

Konkrétně autosedačka Cybex Cloud Z i-Size. Prioritou pro nás bylo hlavně to, aby byla kompatibilní s otočnou základnou a my si trošku ušetřili záda.


JE POHODLNÁ! JE BEZPEČNÁ! 

A JEJÍ VELKOU VÝHODOU JE I TO, ŽE LZE NA KOČÁRKU NASTAVIT ERGONOMICKOU POZICI
ZCELA DO LEHU!

A PROTOŽE NÁM K TOMU CHYBÍ PODVOZEK A SPORŤÁK...

No byla jsem dost na vážkách, jestli už jen nechci doplnit sestavu a kupovat něco, co vlastně máme, ale když jsem porovnala náš sporťák se Cybex Balios S, roztála jsem nadšením! Když máte malé dítě, rozhodně je Balios S skvělou volbou.

ANO, SNAŽÍME SE VYDRŽET CO NEJDÉLE S KLASICKÝM A BĚŽNĚ DOSTUPNÝM KOČÁRKEM CO TO JEN JDE!

Protože dokud to jde, tak proč ne? Na speciální kočár máme nyní nárok jednou za 3 roky, stejně tak i na speciální židličku i speciální autosedačku. To znamená, že nám musí vydržet opravdu co nejdéle a nepřerostl nám třeba velikost MINI už po prvním roce používání. 


ALE VRAŤMĚ SE ZPĚT K CYBEX
CO PŘESNĚ JSME TEDY Z TRANSPARENTNÍHO ÚČTU ZAPLATILI?

Autosedačka i podvozek se sporťákem máme bazarové a tudíž jsme vše platili hotově z naší domácí kasičky. Potřebovali jsme ale dokoupit otočnou základnu a adaptéry k autosedačce. 

Z transparentního účtu jsme tedy zaplatili 7 979 Kč

FOTOGALERIE